מובייל אילת

תקנון אתר

לקוחות וגולשים יקרים,

חברת ” מובייל אילת   המייצגת את ” מובייל אילת \ mobile-phone-eilat.co.il בישראל שמחה לארח אתכם באתר ומקווה לספק לכם את כל הדרוש לכם, הן מבחינת המוצרים והן מבחינת השירות. החברה מתחייבת בזאת לפעול בצורה הטובה, האמינה והמהירה ביותר. החברה מתחייבת בזאת לעמוד בכל התחייבויותיה באשר הם. החברה תשמח לענות על כל שאלה או הבהרה בכל נושא שהוא, כולל תקנון זה, בימים ובשעות המפורסמים באתר.

כללי
תקנון זה הינו התקנון המחייב את החברה מחד ואת הגולשים והלקוחות מאידך.

כל פעולה באשר היא, כולל רכישת מוצרים באתר, מהווה הסכמה של שני הצדדים לחוזה וכוללת הסכמה לתנאים הקבועים בתקנון זה. נא קראו אותו עובר הרכישה.

רשאים לרכוש מוצרים באתר בעלי כרטיסי אשראי תקפים, אשר נבדקו ונסלקו בחברות האשראי, אושרו ואומתו.

מודגש בזאת כי אחריות ושירות המוצרים הינם באחריותם הבלעדית של הספקים השונים.

מוצרים ושירותים באתר/בחברה
האתר כולל מגוון רחב של מוצרים ושירותים. מודגש בזאת כי בכל הקשור למוצרים, האחריות הבלעדית הינה של היצרנים והספקים בלבד.

חברת ” מובייל אילת”  מתחייבת בזאת לספק את המוצרים שנרכשו באתר. אולם, במקרים בהם אזל המוצר במלאי הספק, ו/או המוצר נמצא כלא תקין, טרם מסירתו ללקוח, יוצע לך, רוכש המוצר, מוצר חלופי, בעל איכויות דומות, במחיר הזול ביותר שיכול הספק להציע, על מנת לספק את רצונך. במידה וההצעה לא תהיה מקובלת עליך, ההזמנה תבוטל, ויחד עמה החיוב בחברת האשראי.

תמונות המוצרים באתר הינן להמחשה בלבד ובכל מקרה אין להתייחס לתמונה כאל המוצר הנרכש.

המרכיב הבלעדי הקובע להזמנה הינו היצרן והדגם של המוצר הנבחר. כמו כן, ישנם מוצרים באתר שישנה אפשרות לעיין בפרטים נוספים אודותיהם. הואיל וכך, ולמען הסר הספק, במקרים בהם הפרטים הנוספים אינם נכונים, מכל סיבה שהיא, היצרן והדגם בלבד של המוצר יקבעו לעניין ההזמנה.

ביטול והחזרת מוצרים
יש באפשרותך  להחזיר את המוצר תוך 14 יום. המוצר חייב להיות סגור באריזתו המקורית, ללא פתיחת האריזה או שימוש במוצר. במקרה כזה תקבל זיכוי כספי מלא, בניכוי דמי משלוח החבילה ו- 5% מערך המוצר או 100 ש”ח, הנמוך מבניהם.

אמצעי ותנאי התשלום
כרטיסי אשראי – לאחר רכישתך תתבקש למלא את פרטי כרטיס האשראי שלך במקום הנדרש. הכרטיס חייב להיות תקף ומאושר על-ידי חברת האשראי, ניתן לסליקה ונמצא תקין.

לא יסופק מוצר על-ידי ספק ללא אישור העסקה על-ידי חברת האשראי. שיקול הדעת בסעיף זה הינו של הספק באופן בלעדי.

בכל מקרה שנמצא כרטיס אשראי שאינו תקף, ו/או שהעסקה לא אושרה על-ידי חברת האשראי, רשאי הספק לבטל את העסקה. הספק איננו חייב להודיע לך על ביטול העסקה.

מזומן (שטרות כסף) – במעמד קבלת המוצר בחברה בלבד.

שימו לב !!!
המחירים באתר הינם לתשלום אחד וכוללים מע”מ כחוק.

אספקת המוצרים
המזמינים במשלוח יקבלו את המוצר/ים באמצעות דואר רשום – רשות הדואר, או באמצעות חברת המשלוחים, על-פי שקול דעתה הבלעדי של  “מובייל אילת “.

עלות המשלוח מכסה רק את שגור המוצר/ים ממשרדי ” מובייל אילת ” ועד לאתר המסירה (במשלוח עם חברת שליחויות), או עד בית הדואר הקרוב לאתר המסירה (במשלוח בדואר רשום).

דמי המשלוח אינם כוללים ביטוח של המוצרים.

המזמינים במשלוח, יקבלו במייל טופס תנאי משלוח לחתימה.

במקרה של עיכוב באספקת המוצר כתוצאה מכוח עליון ו/או תקלות ואירועים שאינם בשליטתה של חברת “ מובייל אילת ”  ו/או הספקים השונים, החברה והספקים לא יישאו באחריות, חיוב כרטיס האשראי יבוטל וההזמנה תבוטל בהתאם.

כמצוין באתר, מחירי המשלוחים לפי הכתוב באתר ולפי סטטוס הלקוח (מועדון לקוחות, עסקי וכו)

לעיתים חלה טעות סופר בתום לב במחירי מוצרים או בפרטים הנוספים, במקרים כאלו רשאית ” מובייל אילת ” לבטל את העסקה ולזכות מידית את חיוב האשראי. ט.ל.ח.

אחריות ושירות
תנאי האחריות הינם בכפוף לתנאי והחלטתו של היבואן והספק בארץ או בחו”ל.
באותם המקרים בלבד שחברת מובייל אילת יכולה לסייע ללקוחות בפתרון בעיות, השירות יינתן במשרדי “ מובייל אילת ” בלבד, ללא שום קשר למקום מגוריו של הלקוח, או לחילופין בהתאם להזמנת שירות ותשלום בהתאם בבית הלקוח, בתיאום מראש בלבד.

פגיעה פיזית, נזק פיזי או שבר גורמים לפקיעת האחריות. האחריות לא תחול במקרה של פגיעת ברק, קצר חשמלי, שריפה, רטיבות או כל שימוש לא נאות במוצר.

הרכבה לקויה של חלקים עלולה לגרום לפקיעתה של האחריות.